Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Example
ro: Exemplu

en: Method
ro: Metodă

en: Style
ro: Stil

en: Changed
ro: Schimbat
