Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: File ID
sk: ID súboru

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Example
sk: Príklad

en: Method
sk: Metóda

en: Style
sk: Štýl

en: Changed
sk: Zmenené

en: Queue
sk: Rad

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
