Image Style Metadata (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Method
ta: முறை

en: Style
ta: பாணி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Queue
ta: வரிசை
