Image Style Metadata (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Style
az: Stil

en: Changed
az: Dəyişdi
