Image Style Metadata (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: File ID
jv: ID berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Example
jv: Contoné

en: Method
jv: Metode
