Image Style Metadata (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: File ID
ru: ID файла

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Example
ru: Пример

en: Method
ru: Метод

en: Style
ru: Стиль

en: The width of the image.
ru: Ширина изображения

en: The height of the image.
ru: Высота изображения

en: Changed
ru: Изменение

en: Queue
ru: Очередь

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
