Image Style Metadata (1.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
