Image Style Metadata (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: File ID
fr: Identifiant (ID) de fichier

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Example
fr: Exemple

en: Method
fr: Méthode

en: Changed
fr: Modifié

en: Default method
fr: Méthode par défaut

en: Queue
fr: File

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Direct
fr: Immédiat

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
