Image Style Metadata (1.0.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
