Image Style Metadata (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Method
ca: Mètode

en: Style
ca: Estil

en: Changed
ca: Canviat
