Image Style Metadata (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Method
eu: Metodoa

en: Style
eu: Estiloa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Queue
eu: Ilara
