Image Style Metadata (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: File ID
it: ID file

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Method
it: Metodo

en: Style
it: Stile

en: Changed
it: Modificato

en: Max width
it: Larghezza massima

en: Max height
it: Altezza massima
