Image Style Metadata (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: File ID
ja: ファイルID

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Method
ja: メソッド

en: Style
ja: スタイル

en: Changed
ja: 変更済

en: Max Width
ja: 最大幅

en: Max Height
ja: 最大高さ

en: Queue
ja: キュー

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Max width
ja: 最大の幅

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
