Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Method
ast: Métodu
