Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Method
fa: روش

en: Style
fa: سبک

en: Changed
fa: تغییر یافته
