Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Method
fi: Tapa

en: Style
fi: Tyyli

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Queue
fi: Jono

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus
