Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Changed
gu: બદલ્યું
