Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: File ID
id: ID berkas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Method
id: Metode

en: Style
id: Gaya

en: Changed
id: Berubah
