Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Method
ka: მეთოდი

en: Style
ka: სტილი
