Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Method
nl: Methode

en: Style
nl: Stijl

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Max height
nl: Maximale hoogte

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
