Image Style Metadata (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Method
tr: Yöntem

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Changed
tr: Değişti

en: Max height
tr: En fazla yükseklik
