Image Style Metadata (1.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Changed
th: เปลี่ยน
