Image Style Metadata (1.0.0-beta6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: File ID
vi: ID tập tin

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Method
vi: Phương thức

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Queue
vi: Hàng đợi
