Image Style Metadata (1.0.0-beta7) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Method
hr: Metoda

en: Style
hr: Stil
