Image Style Metadata (1.0.0-beta7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Method
oc: Metòde

en: Style
oc: Estil

en: Changed
oc: Modificat
