Image Style Metadata (1.0.0-beta9) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: File ID
cs: ID souboru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Method
cs: Metoda

en: Style
cs: Styl

en: Changed
cs: Změněno

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Max height
cs: Maximální výška
