Image Style Metadata (1.0.0-beta9) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: File ID
cy: ID ffeil

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Method
cy: Dull

en: Style
cy: Arddull
