Image Style Metadata (1.0.0-beta9) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: File ID
da: Fil-ID

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Method
da: Metode

en: Style
da: Typografi

en: Changed
da: Ændret

en: Queue
da: Kø

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Max height
da: Maks. højde
