Image Style Metadata (1.0.0-beta9) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Method
el: Μέθοδος

en: Style
el: Στυλ

en: Changed
el: Τροποποιημένο
