Image Style Metadata (1.0.0-beta9) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: File ID
lt: Failo ID

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Method
lt: Būdas

en: Style
lt: Stilius

en: Changed
lt: Pakeista
