Image Style Metadata (1.0.0-beta11) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: File ID
es: ID del archivo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Method
es: Método

en: Style
es: Estilo

en: Changed
es: Modificado

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Max width
es: Ancho máximo

en: Max height
es: Altura máxima
