Image Style Metadata (1.0.0-beta11) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
