Image Styles Mapping (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Field
hr: Polje

en: View
hr: Pregled

en: All
hr: Svi

en: Fields
hr: Polja

en: Image styles
hr: Stilovi slika
