Image Styles Mapping (2.0.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Field
ms: Medan

en: View
ms: Pandangan

en: All
ms: Semua

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Image styles
ms: Stail-stail imej
