Image Styles Mapping (2.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: Entity
pl: Encja

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Responsive image styles
pl: Style responsywnych obrazów
