Image styles mapping (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: All
hi: सभी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Entity
hi: इकाई

en: Bundle
hi: पोटली

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
