Image Styles Mapping (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
