Image Styles Mapping (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: All
lt: Visi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Entity
lt: Esybė

en: Bundle
lt: Paketas

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
