Image styles mapping (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: View
ne: दृश्य

en: All
ne: सबै

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
