Image styles mapping (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Field
km: វាល

en: View
km: មើល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
