Image styles mapping (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: All
nl: Alle

en: Fields
nl: Velden

en: Entity
nl: Entiteit

en: Bundle
nl: Bundel

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Responsive image styles
nl: Responsive afbeeldingsstijlen
