Image Styles Mapping (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: All
ro: Toate

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Entity
ro: Entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Responsive image styles
ro: Stiluri de imagine adaptive
