Image Styles Mapping (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: All
az: Hammısı

en: Fields
az: Sahələr

en: Entity
az: Entiti

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
