Image styles mapping (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: All
fr: Tout

en: Fields
fr: Champs

en: Entity
fr: Entité

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Responsive image styles
fr: Styles d'images adaptatifs
