Image Styles Mapping (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Field
id: Bidang

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: All
id: Semua

en: Fields
id: Bidang isian

en: Entity
id: Entitas

en: Image styles
id: Gaya gambar

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Responsive image styles
id: Gaya gambar yang responsif
