Image Styles Mapping (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: View
pt: Mostrar

en: All
pt: Todos

en: Fields
pt: Campos

en: Entity
pt: Entidade

en: Image styles
pt: Estilos de Imagens

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Responsive image styles
pt: Estilos de imagem responsivos
