Image Styles Mapping (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: All
gl: Todo

en: Fields
gl: Campos

en: Entity
gl: Entidade

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista
