Image Styles Mapping (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Field
el: Πεδίο

en: View
el: Προβολή

en: All
el: Όλες

en: Fields
el: Πεδία

en: Entity
el: Οντότητα

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Responsive image styles
el: Responsive στυλ εικόνων
