Image Styles Mapping (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Field
fa: میدان

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: All
fa: همه

en: Fields
fa: میدانها

en: Entity
fa: عنصر

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Responsive image styles
fa: تصویر متغیر شونده
