Image Styles Mapping (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: Field
vi: Trường

en: View
vi: Xem

en: All
vi: Tất cả

en: Fields
vi: Các trường

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
